istanbul okey


istanbul okey sitesi

İstanbul Okey Oyna

Eğlenceli oyunlar arasında yer alan okey , günümüzde internet üzerinden en çok tercih edilen oyunlar arasında yer alıyor. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli vakit geçirebilir, birbirinizle sohbet ederken okey oynamanın tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Farklı oyun odalarından dilediğinizi tercih ederek siz de online olarak okey oynayabilirsiniz. Kurumsal olarak bu keyfi yaşayacağınız sitemiz üzerinden İstanbul okey oyna seçeneğini kullanarak siz de keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Üye Olmak Basit Ve Kolay

Okey oynamak için öncelikle üye olmanız gerekiyor. Giriş yapmak için iki seçeneğiniz bulunuyor. Facebook üzerinden direk olarak giriş yapabileceğiniz gibi aynı zamanda kayıt ol seçeneğini kullanarak da kayıt olma işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Kayıt ol seçeneğini kullandığınızda kullanıcı adınızı girmeniz isteniyor. Sırası ile mail adresiniz, şifreniz, cinsiyet bilgilerinizi girerek hızlıca kayıt olabilirsiniz. Kayıt işlemi tamamlandığında sitemiz üzerinden güvenle okey oynamaya başlayabilirsiniz. Farklı masalarda boş sandalyelere oturarak bu keyfi siz de sitemiz üzerinden güvenle yaşayabilirsiniz. Uzun yıllardır İstanbul okey oyna seçeneğini kullanarak bu keyfi yaşamak isteyen ziyaretçilerimize güvenilir oyun oynama imkanı sunan sitemiz oyun oynarken sohbet etmenize de imkan sunuyor.

Keyifli Vakit Geçirmeye Hemen Başlayın

Taşlar hızlıca dağıtılır ve oyun sırası size geldiğinde otuz saniye içinde hamlenizi yaparak harika vakit geçirebilirsiniz. Oyuncular arasında çay ve kahve ikramlarından tutunda çeşitli sohbetleri ederken okey oynama imkanı sunan sitemiz üzerinden siz de keyifli vakit geçirmek isterseniz, kayıt işlemini geçerek bu keyfi doyasıya yaşayabilirsiniz.