HAKKIMIZDA

OKEY.ORG 2006 yılı itibari ile 3 girişimci tarafından kurulmuş özgün okey sitesidir. Yıllar içerisinde hem gelişen teknolojiye hızlıca entegre olmuş, hem de gelişen Türk Internet sektörü içerisinde tanıtım faaliyetlerine devam etmiştir.


Mart 2019 itibariyle üye sayımız 1 milyon, her gün oynanan oyun sayısı ise 14.000 binin üzerinde.


Üyelerimizin Türkiye içerisinden olmasının yanı sıra, %20 Avrupa, %6 Amerika ve diğer küçük dilimlerde ise Afrika, Arabistan ve Uzakdoğu üzerinden erişim yapması sayesinde oldukça geniş bir coğrafyadan ziyaretçi almaktayız.


OKEY.ORG 2007 yılı içerisinde Türkiye'nin ilk ve tek türkiyein en büyük sohbet platformunu geliştirmiş ve halen bu alanda çalışmalarını sürdürerek üyelerine sunmaktadır.


Internet dünyasında en büyük sorunlardan olan güvenlik ve illegal içerik konusunda yine tamamen kendi fikrimiz ve geliştirmemiz olan güvenlik uygulamaları ile OKEY.ORG üyelerine küfürsüz, sağlıklı bir oyun mecrası sunmaktadır. Mevcut operatör kadrosu ilede editöryal sorunlara en aktif destek veren sitelerden biri pozisyonundadır.


Gelecek dönemde özellikle yeni oyunlarımız ile üyelerimizin daha fazla ilgi gösterecekleri alanlardan olmaya devam edeceğiz.


Tüm üyelerimize ve çalışma arkadaşlarımıza göstedikleri ilgi ve alakaları için teşekkürü borç biliriz.


Şimdi Kendinize Bir İyilik Yapın ve Rumuzunuzu Belirleyin. Sohbet Sitemize Giriş Yapın / Now do good to yourself and identify your nickname. Log in to My Okey Site.