Gizlilik Politikası

Okey.org olarak, kayıtlı kullanıcılarımıza, Okey.org uygulamalarına üye olan tüm kullanıcılara daha güvenli bir internet ortamı sağlamayı ilke edindik. Bu gizlilik politikası, Okey uygulamasına ("Biz") http://www.okey.org konumundaki internet sitesi aracılığıyla ya da başka yollarla sağladığınız ve elektronik ortamda muhafaza ettiğimiz tüm bilgiler için geçerlidir. Bu gizlilik politikası ayrıca www.okey.org internet sitesi kullanımız esnasında elde edilen tüm kişisel bilgiler için de geçerlidir.


Elektronik posta adresiniz, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, hiçbir gerekçe ile başka kuruluşlara dağıtılmayacak ve reklam, tanıtım, pazarlama yapmak amacıyla kullanılmayacaktır.


Okey.org 'ye verdiğiniz üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler, onayınız dışında, Kullanıcı Sözleşmesi'nde tanımlanan haller haricinde, diğer üyelere ve üçüncü kişilere açılmayacaktır. Ancak bu bilgiler, www.okey.org sitesinin kendi bünyesinde istatistiksel çalışmalar yapmak amacıyla kullanılabilecektir.


Sisteme girdiğiniz tüm bilgilere, ("Biz") http://www.okey.org dışında sadece siz ulaşabilir ve bunları sadece siz değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahısların bu bilgilere izinsiz ulaşması ve bilgilerde değişiklik yapması mümkün değildir.


Sisteme girdiğiniz bilgiler, T.C. Yasal mevzuatı gereği yetkili kamu kuruluşları ve mahkemelerce talep edildiği taktirde paylaşılabilir.